Get Adobe Flash player
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Werkgroep Groen - Wijktuin Rekerdijk

Reconstructies Groen

De gemeente gaat weer enkele reconstructies uitvoeren aan het openbaar groen in onze wijk. Zo wordt er in de Koggewaard voor de nummers 25 t/m 32 een deel van de struiken gerooid en wordt het opnieuw beplant met lage zomerbloeiende heesters.

Aan de Drechterwaard worden er ook twee vakken opgeknapt met struweel beplanting. Struweel beplanting bestaat uit Meidoorn, Sleedoorn, Vlier, Kornoelje, Grauwe wilg en elzen. In de Vennewaard bij nr.216 worden halfhoge en lage zomerbloeiers geplant. Eveneens in de Vennewaard, nabij nr. 359, wordt het puin en verharding verwijderd langs gehele achterzijde tuinen. De bomen blijven bestaan en er worden hoge heesters geplant. Het aanwezige grasveld wordt hersteld. Bij nr.344 in de Vennewaard wordt een plantsoen omgevormd tot grasveld. En als laatste, ook in de Vennewaaard, wordt nabij nr. 321 een plantsoen opgeknapt met lage zomerbloeiende heesters.

Als dit allemaal gerealiseerd is zal onze wijk er van de zomer weer fleurig uitzien.

Groen Agenda

De Wijktuin aan de Rekerdijk is in ieder geval tot 1 juni 2020 gesloten. Maar aanmelden als vrijwilliger kan altijd!

Wilt u met ons meetuinieren? U kunt via meer informatie inwinnen of zich aanmelden.

Stichting Wijkraad Huiswaard - Koggewaard 75 - 1824 GN  Alkmaar